2. 11. 2023 SPORTOVNÍ HALA FORTUNA PRAHA

Podívej se, co tě čeká!

O události

Největší univerzitní sportovní akce roku se blíží! Hokejový souboj univerzit – Bitva o Prahu! Čtyři největší pražské univerzity, 2 utkání, 1 show a nadupaná afterparty, na které nesmíte chybět.  Podaří se nám překonat divácký rekord? Přepište s námi historii univerzitního hokeje!

pochod • 15:30

Není nic lepšího, než ukázat podporu své univerzitě už cestou na zimák. A proto se všichni fanoušci ČZU i VŠE potkají už v 16 hodin v oficiálním průvodu. Klikni na odkaz níže a zjisti odkud půjde průvod tvého týmu a nasaj tu správnou atmosféru už cestou na zimák!

zápas • 17:00

Dva nesmiřitelní rivalové z protějších břehů Vltavy. Vysoká škola ekonomická proti České zemědělské univerzitě změří síly v souboji na ledě i na tribunách. Nabitý doprovodný program, přestávková show a boj o každý centimetr hřiště. Tvůj tým tě bude potřebovat, tak ho přijď podpořit!

pochod • 17:00

Nabarvit se, naladit se a rozkřičet se! To je potřeba před vstupem na tribunu do univerzitního kotle. A tyhle dva kotle budou jistě slyšet celé Holešovice. Přidej se k nim a získej nezapomenutelný zážitek plný elektrizující energie, kterou tě tenhle dav nabije. 2. listopadu budeš mít jedinečnou šanci přidat se do průvodu, ať už fandíš UK, nebo ČVUT.

zápas • 20:00

Karlovka proti ČVUT. Legendární derby, které zaútočí na divácky rekord Univerzitní ligy ledního hokeje. To nejlepší z univerzitního hokeje v kombinaci s tou největší show, jakou kdy na univerzitním hokeji budeš mít šanci zažít. Víc už asi psát nemusíme. Ve kterém kotli budeš skandovat?

afterparty • 21:00

Co by to bylo za univerzitní akci bez pořádné afterparty? A protože v Praze není žádný dostatečně velký klub pro tolik skvělých fanoušků, zařídili jsme pro vás afterparty v obří hale Křižíkova pavilonu B. Přidej se ke svým hrdinům z ledu a připij si na vítězství nebo čest poražených. Na afterparty už budeme všichni jeden tým, kterému půjde jen o jedno… završit tuhle akci legendárním mejdanem! 

Kupuj lístky, dokud jsou!

Vstupenky

Vstupenka na zápas

posledních 300 vstupenek!

Vstupenka na afterparty

posledních 20 vstupenek!

FAQ

1. Kde se dají koupit lístky?

Lístky můžete koupit pouze online, a to zde na našem webu. Je to jednoduché a na 3 kliky máte vstupenku.

2. Jak si mám vybrat sektor?

Sektor si vyberte podle toho, kterému týmu budete fandit. Zůstat v něm poté můžete po celou dobu konání akce.

3. Dají se koupit lístky na místě?

Lístky se dají koupit pouze online, a to na adrese bitvaoprahu.cz, ale jde to pohodlně také z mobilního telefonu, takže můžete nákup učinit až na místě. V případě, že budou ještě nějaké volné lístky v prodeji.

4. Platí lístky na obě utkání?

Ano, lístky na hokej platí na celý večer. Vstupy do haly se otevírají v 16:00 a předpokládaný konec hokejového večera je ve 22:30.

5. Bude někde afterparty?

Afterparty začíná ve 21:00 warmupem v nedalekém Křižíkově pavilonu B. Ten je zhruba 500 metrů daleko od Sportovní haly Fortuna. Po skončení druhého utkání, tedy zhruba ve 23:00 začíná hlavní část večera a ta potrvá až do 4:00.

6. Kde koupím merch univerzitních týmů?

Merch budete moci koupit uvnitř haly na stáncích označených logy svého týmu.

7. Co budu dělat, když mě hokej nebude bavit?

V útrobách haly pro vás bude připravena spousta doprovodného programu, včetně studentských zón a zábavních koutků. Zároveň můžete využít také prostoru před halou, ve kterém bude menší fanzóna s jídlem a pitím. A když vás nebude bavit ani to, můžete akci bezpečně opustit.

8. Proč budou dva vítězové?

Věříme, že při tak hojné účasti, jako se na HSU chystá, si zaslouží radost 2 fanouškovské tábory a ne pouze jeden. Není žádným tajemstvím, že výhledově bychom rádi zorganizovali utkání tři – dvě semifinále a jedno finále. Koncept městské Bitvy tak, jak ho známe také z ostatních měst totiž vždy perfektně funguje pro dvě univerzity a my věříme, že si každý souboj zaslouží vlastní večer.

9. Co má akce společného s Hokejovou bitvou?

Místo konání a výběr sportu. Hokejový souboj univerzit je však koncept, který už několik let rozvíjíme s kolegy v Brně a Ostravě a myslíme si, že si ho teď zaslouží i hlavní město. Koncept, který stojí na prvotřídní show a kvalitním univerzitním hokeji je pro obě města už roky vrcholem univerzitní společenské zábavy a my bychom byli rádi, kdyby si tuhle událost mohli užít i pražští studenti ve stejné kvalitě.

10. Co má akce společného s ULLH?

Za celou akcí stojí týmy ČVUT Engineers Prague a UK Kings Prague, tedy týmy, které jsou součástí Univerzitní ligy ledního hokeje. Druhé utkání večera, UK vs. ČVUT se zároveň odehraje dle pravidel Univerzitní ligy ledního hokeje a v rámci její základní části a bude ho živě přenášet ČT Sport.

11. Když si koupím lístek do sektoru jedné školy, mohu být pak v sektoru s kamarády ze školy jiné?

Počítáme s tím, že v průběhu večera budou sektory velmi proměnlivě obsazené tak, jak budou diváci korzovat útrobami haly, nebo podle toho, který tým bude zrovna hrát. Primárně bychom však byli rádi, abyste drželi sektor, do kterého máte lístek. Většina osazenstva však budou vzdělaní studenti, a tak pokud to situace povolí, věříme, že jsou drobné přesuny možné.

12. Platí lístek i na afterparty?

Lístek na hokej platí pouze na hokej. Na afterparty potřebujete separátní lístek.

13. Kde koupím lístek na afterparty?

Lístky na afterparty koupíte opět zde, na našem webu.

14. Proč už není klasická Hokejová Bitva?

Studenti se nově rozhodli organizovat si souboj svými vlastními silami. Akci organizuje Spolek Engineers Prague pod oficiální záštitou čtyř pražských univerzit a v úzké spolupráci se studentskými organizacemi: Studentská unie ČVUT, Eventové centrum VŠE a UKPoint. Jelikož je akce součásti ULLH, patronát poskytnula také Česká asociace univerzitního hokeje, Český svaz ledního hokeje, Česká asociace univerzitního sportu a Národní sportovní agentura. Jedná se tedy o přirozený vývoj v univerzitním hokeji s cílem pokrýt tyto potřeby vlastními zdroji, nikoliv nákupem produktu od akciové společnosti.

15. Zdá se mi, že je letos dražší vstupenka, je to tak?

Průměrná cena vstupenek je podobná, jen pro větší motivaci k nákupu využíváme systém cenových vln a zároveň cenových kategorií v hale. Prvním důvodem je nicméně inflace a cena energií, která od loňska vzrostla a s tím i veškeré náklay. A dalších důvodů je několik – každou vstupenku přiznáváme a platíme z ní daně, což je také celkem velká novinka, platíme jako první plnou cenu hale, investujeme do zážitku na stadionu a show, poprvé otevíráme také reprezentativní prostory pro zástupce škol a školních spolků a není nám jedno bezpečnost na akci, takže posilujeme jak zdravotní, tak bezpečnostní dozor. Ta stejná měřítka platí i na afterparty, kterou organizujeme a stavíme od nuly ve vlastním pronajatém prostoru.
CS