2. 11. 2023 SPORTOVNÍ HALA FORTUNA PRAHA

see what you're in for

about event

The biggest university sport event of the year is coming up! The Hockey clash of universities - Bitva o Prahu! Four of Prague's biggest universities, 2 games, 1 show and a huge afterparty that you can't miss. Will we manage to break the spectator record? Rewrite the history of university hockey with us!

pochod • 15:30

There's nothing better than showing support for your university on the way to the arena. That's why all fans of ČZU and VŠE will meet at 4pm in the official parade. Click on the link below to find out where your team's parade will be starting from and soak up the atmosphere on the way to the arena!

game • 17:00

Two great rivals from opposite banks of the Vltava. The University of Economics and the Czech University of Agriculture will face off on the ice and in the stands. A fully packed program, a break show and a fight for every inch of the pitch. Your team will need you, so come support them!

pochod • 17:00

Color up, tune up and shout! That's what you need to do before you get into your team's stands. And these two stands full of fans will surely be heard all over Holešovice. Join them and get an unforgettable experience full of the electrifying energy this crowd will charge you with. On 2nd November, you will have a perfect opportunity to join the parade, whether you are a UK or ČVUT fan.

game • 20:00

Karlovka against ČVUT. A legendary derby that will break the University Hockey League's attendance record. The best of the University Hockey combined with the greatest show you'll ever have the chance to experience in the University Hockey. I don't think we need to write more. Which side will you be cheering for?

afterparty • 21:00

What would a student event be without a proper afterparty? And since Prague has no club big enough for so many awesome fans, we've arranged an afterparty for you in the giant hall of Křižík Hall B. Join your heroes from the ice and toast the victory or the honor of the losers. We'll all be one team there, with only one thing on our minds... to top off this event with a legendary party! 

Get your tickets while they last!

tickets

Ticket to the match

posledních 300 vstupenek!

Ticket to the afterparty

posledních 20 vstupenek!

FAQ

1. Kde se dají koupit lístky?

Lístky můžete koupit pouze online, a to zde na našem webu. Je to jednoduché a na 3 kliky máte vstupenku.

2. Jak si mám vybrat sektor?

Sektor si vyberte podle toho, kterému týmu budete fandit. Zůstat v něm poté můžete po celou dobu konání akce.

3. Dají se koupit lístky na místě?

Lístky se dají koupit pouze online, a to na adrese bitvaoprahu.cz, ale jde to pohodlně také z mobilního telefonu, takže můžete nákup učinit až na místě. V případě, že budou ještě nějaké volné lístky v prodeji.

4. Platí lístky na obě utkání?

Ano, lístky na hokej platí na celý večer. Vstupy do haly se otevírají v 16:00 a předpokládaný konec hokejového večera je ve 22:30.

5. Bude někde afterparty?

Afterparty začíná ve 21:00 warmupem v nedalekém Křižíkově pavilonu B. Ten je zhruba 500 metrů daleko od Sportovní haly Fortuna. Po skončení druhého utkání, tedy zhruba ve 23:00 začíná hlavní část večera a ta potrvá až do 4:00.

6. Kde koupím merch univerzitních týmů?

Merch budete moci koupit uvnitř haly na stáncích označených logy svého týmu.

7. Co budu dělat, když mě hokej nebude bavit?

V útrobách haly pro vás bude připravena spousta doprovodného programu, včetně studentských zón a zábavních koutků. Zároveň můžete využít také prostoru před halou, ve kterém bude menší fanzóna s jídlem a pitím. A když vás nebude bavit ani to, můžete akci bezpečně opustit.

8. Proč budou dva vítězové?

Věříme, že při tak hojné účasti, jako se na HSU chystá, si zaslouží radost 2 fanouškovské tábory a ne pouze jeden. Není žádným tajemstvím, že výhledově bychom rádi zorganizovali utkání tři – dvě semifinále a jedno finále. Koncept městské Bitvy tak, jak ho známe také z ostatních měst totiž vždy perfektně funguje pro dvě univerzity a my věříme, že si každý souboj zaslouží vlastní večer.

9. Co má akce společného s Hokejovou bitvou?

Místo konání a výběr sportu. Hokejový souboj univerzit je však koncept, který už několik let rozvíjíme s kolegy v Brně a Ostravě a myslíme si, že si ho teď zaslouží i hlavní město. Koncept, který stojí na prvotřídní show a kvalitním univerzitním hokeji je pro obě města už roky vrcholem univerzitní společenské zábavy a my bychom byli rádi, kdyby si tuhle událost mohli užít i pražští studenti ve stejné kvalitě.

10. Co má akce společného s ULLH?

Za celou akcí stojí týmy ČVUT Engineers Prague a UK Kings Prague, tedy týmy, které jsou součástí Univerzitní ligy ledního hokeje. Druhé utkání večera, UK vs. ČVUT se zároveň odehraje dle pravidel Univerzitní ligy ledního hokeje a v rámci její základní části a bude ho živě přenášet ČT Sport.

11. Když si koupím lístek do sektoru jedné školy, mohu být pak v sektoru s kamarády ze školy jiné?

Počítáme s tím, že v průběhu večera budou sektory velmi proměnlivě obsazené tak, jak budou diváci korzovat útrobami haly, nebo podle toho, který tým bude zrovna hrát. Primárně bychom však byli rádi, abyste drželi sektor, do kterého máte lístek. Většina osazenstva však budou vzdělaní studenti, a tak pokud to situace povolí, věříme, že jsou drobné přesuny možné.

12. Platí lístek i na afterparty?

Lístek na hokej platí pouze na hokej. Na afterparty potřebujete separátní lístek.

13. Kde koupím lístek na afterparty?

Lístky na afterparty koupíte opět zde, na našem webu.

14. Proč už není klasická Hokejová Bitva?

Studenti se nově rozhodli organizovat si souboj svými vlastními silami. Akci organizuje Spolek Engineers Prague pod oficiální záštitou čtyř pražských univerzit a v úzké spolupráci se studentskými organizacemi: Studentská unie ČVUT, Eventové centrum VŠE a UKPoint. Jelikož je akce součásti ULLH, patronát poskytnula také Česká asociace univerzitního hokeje, Český svaz ledního hokeje, Česká asociace univerzitního sportu a Národní sportovní agentura. Jedná se tedy o přirozený vývoj v univerzitním hokeji s cílem pokrýt tyto potřeby vlastními zdroji, nikoliv nákupem produktu od akciové společnosti.

15. Zdá se mi, že je letos dražší vstupenka, je to tak?

Průměrná cena vstupenek je podobná, jen pro větší motivaci k nákupu využíváme systém cenových vln a zároveň cenových kategorií v hale. Prvním důvodem je nicméně inflace a cena energií, která od loňska vzrostla a s tím i veškeré náklay. A dalších důvodů je několik – každou vstupenku přiznáváme a platíme z ní daně, což je také celkem velká novinka, platíme jako první plnou cenu hale, investujeme do zážitku na stadionu a show, poprvé otevíráme také reprezentativní prostory pro zástupce škol a školních spolků a není nám jedno bezpečnost na akci, takže posilujeme jak zdravotní, tak bezpečnostní dozor. Ta stejná měřítka platí i na afterparty, kterou organizujeme a stavíme od nuly ve vlastním pronajatém prostoru.
EN